Pages Menu
Categories Menu

jaki sprzet agd pod zabudowe

jaki sprzet agd pod zabudowe

Widziałem jedną konwersję podczas użytkowania, w off-the-grid domu w stanie Indiana, i to działało świetnie, ale jak już mówiłem, nie jestem dużo elektryka, więc nigdy nie popełnił lodówkę klatki piersiowej moje własny. Tak, większość zamrażarki piersiowe są mniejsze niż w standardowych lodówkach domowych, ale staramy się zachować wiele rzeczy w lodówce, które mogą i powinny być przechowywane w spiżarni zamiast.rainbowcups I staramy się po prostu umieścić rzeczy w lodówce w każdym kierunku; trochę organizacja i przezorność nie byłoby nas zabić, zwłaszcza jeśli prowadzi do trwałych oszczędności.

Więc napisałem na moim arkuszu do zrobienia „w klatce piersiowej lodówce” i zaczęła grzebać w internecie, aby zobaczyć, czy mogę znaleźć tani miernik do konwersji mały zamrażarka skrzyniowa do urządzenia chłodniczego i zapisać pęczek energii .. . i pieniędzy.

I voila. Przez co Mikey Sklár i Wendy Jehanara Tremayne’a witryna, http://blog.HolyScrapHotSprings.com, „Digital zawłaszczenia dzięki czemu wszystkie nasze rzeczy w Truth or Consequences, Nowy Meksyk „Znalazłem $ 49 plug-in jednostki sterującej poczynione przez Mikey, do konwersji zamrażarki do lodówki. Sklar mówi będzie to zmniejszyć zużycie energii od $ 100 / rok. do mniej niż $ 10 / yr., więc urządzenie zwróci się w ciągu około sześciu miesięcy.

jaki sprzet agd pod zabudowe

I 200 mln lodówek w samych Stanach Zjednoczonych, potencjalne oszczędności są mamut, zarówno w dolarach i kosztów dla środowiska. Zobaczmy, to jest 200 milionów razy $ 100 rocznie; to 20 mld $ rocznie na energię elektryczną, która może tniemy do $ 2 mld USD, po prostu poprzez zainstalowanie wtyczki 50 $ gadżet do używanego zamrażarce klatki piersiowej. To musi być odpowiednikiem elektrowni lub dwa, łatwe. To nie do pomyślenia; no gospodarstw domowych powinny być bez niego.

Izolując boki i front, pozostawiając przestrzeń, w której wlot powietrza w dolnej części znajduje, a nie ukrywanie tyłu, gdzie ciepła wentylowane, można obniżyć zużycie energii nawet dalej.Czy kiedykolwiek czułeś się po stronie lodówki, i zauważyłem, że jest to zawsze nieco ochłodzić? To dlatego, że nawet jeśli ściany i drzwi są izolowane, nie są one izolowane mało, a to prosta obudowa styropian i-panele to z pewnością warto dodatkiem.

Tak więc, jako ekolog i cheapskate, mam wreszcie tę konwersję na mojej liście życzeń Xmas. Jest www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php stosowany przechowywać urządzenia w Raton, że mam zamiar sprawdzić na niskich kosztach, pracuje zamrażarka skrzyniowa. Darmowe lub tanie w sprzedaży stoczni byłoby dobre.

Artykuł napisany przez: