Pages Menu
Categories Menu

jak zbudowac inteligentny dom

jak zbudowac inteligentny dom

Co się dzieje, gdy nie korzystają

Aż do naszych połowie lat 20-tych nasze ciało pozostaje silna bez specjalnego wysiłku. Zwykle jesteśmy naturalnie aktywnych i uzyskać mnóstwo aktywności po prostu ciesząc naszą młodzież. Ale po wiek 30ish rzeczy zmienić i co zwykliśmy brać za pewnik, nagle zaczyna się wymknąć.

My w zasadzie dwie możliwości w tym miejscu i może albo rozpocząć długi powolny proces utraty tkanki mięśniowej i naszą siłę lub możemy podjąć działania i rozpocząć program ćwiczeń celowe, aby zbudować i utrzymać naszą siłę.zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli nie zdecydujesz się to zrobić i stać się jednym z sześciu na dziesięciu dorosłych, którzy nie robią wystarczająco bezpośredni ćwiczenia mięśni może być, mówiąc do siebie w tym momencie „I co z tego, co może zdarzyć się mnie, czy nie? „

jak zbudowac inteligentny dom

Jeśli żył sto i więcej lat temu byłoby to prawdopodobne, że codzienne życie byłoby bardzo aktywna tylko po to żeby przez zadania i czynności bez samochodów, sprzętu gospodarstwa domowego i technologii, które możemy cieszyć się dzisiaj.

Nasz nowoczesny styl życia dziś są nam dzieje z naszym łóżku, do samochodu, do naszego biurka, na naszej kanapie i znowu z powrotem do łóżka, nie robiąc nic, że nawet mgliście przypomina ‚praca’ nasi przodkowie na codzień. Nic nie wiemy, że nawet dostaje nam blisko zerwania potu lub bezpośrednio pracują nasze mięśnie przez kilka dni, tygodni lub nawet miesięcy robić.

My jakoś zapomnieli czy może jesteśmy w zaprzeczeniu o potrzebie ludzkie ciało, aby być aktywny – bardzo aktywny – bardzo często. A powodem tego jest to, że kiedy zakwestionować nasze mięśnie intensywnie „wzrostu i naprawy” hormony są stymulowane które są posłańcami chemiczne, które powiadają każdy komórek, tkanek i narządów w organizmie człowieka do naprawy, wymiany, lub odnowione.

Dopóki te hormony uwalniane są ludzkie ciało pozostaje silna – bez nich rozpadają się, pogorszy się i umierają.
Artykuł napisany przez: