Pages Menu
Categories Menu

jak zaprojektowac inteligentny dom

jak zaprojektowac inteligentny dom

Dlaczego mój ADHD Dziecko mnie słuchać

Sytuacje, które dokonują się na dyscypliny

1) znaleźć się krzycząc cały czas w swoim ADHD dziecka. Może on lub ona po prostu słuchać ciebie pierwszy raz, kiedy go zapytać / jej coś zrobić?

O: Twoje dziecko ma zdobyć tak przyzwyczajeni do tylko o was słuchać, kiedy krzyknąć. On lub ona wie, że to dobry interes, jeśli są wrzask. Więc dopóki nie zaczniesz krzyczeć dziecko wie, mogą zyskać na czasie. Trzeba pokazać dziecku na myśli firmy po raz pierwszy, kiedy mówić spokojnie.

2) Czas zadania w domu, to katastrofa http:/www.dobryalkomat.pl. Próbuje dziecku zrobić swoją pracę domową na własną rękę po prostu nie działa przez większość czasu. On lub ona skarżą się, że są zbyt zmęczeni, albo nie wiem jak to zrobić. Wiesz, twoje dziecko jest inteligentne, jak on dał ci odpowiedź w terminie wcześniejszym. Bez względu na to, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem on lub ona po prostu nie chce zrobić ich szkolnych. Można nawet usiąść i spróbować pomóc dziecku. Pewnie myślisz, że dziecko jest po prostu daje trudny czas, więc w końcu robi pracę.

O: Twoje dziecko może znać odpowiedź na pytanie domowe. On lub ona po prostu nie może zrozumieć pytanie, w jaki sposób odpowiedzieć na ten problem. Niektóre dzieci z ADHD mają trudności kierunki przetwarzania w czasie nadane im. Można przeczytać pytanie do swojego dziecka i upewnić się, że dziecko rozumie pytanie, wyjaśniając im to na przykładzie. Kiedy dziecko rozumie pytanie można zobaczyć uśmiech w oczach Twojego dziecka.

3) Nie tylko nie jest twoje dziecko słucha ciebie, on lub ona nie słucha jego / jej nauczycieli w szkole. nauczyciel dziecka mogą skarżą się, że twoje dziecko jest na jawie lub przerwy w klasie, podczas gdy on / ona uczy.

A: Jeśli dziecko nie rozumie lekcji nauczyciela on / ona szybko się nudzić i szukać innych rzeczy do zrobienia podczas marnowania czasu w szkole.
Artykuł napisany przez: