Pages Menu
Categories Menu

jak wykonac inteligentny dom

jak wykonac inteligentny dom

Ile mocy Czy wiatrak Produce

Czy wiesz, że wielu ludzi dzisiaj udało się skonstruować własne systemy energetyczne turbiny wiatrowej W domu DIY zrobić własną darmową elektryczność, włącznie ze mną? Energia jest całkowicie wolny, aby wykorzystać i wymaga bardzo mało kosztów, aby utrzymać się co kilka miesięcy. To jest tak samo skuteczne jak przy użyciu paliw kopalnych, jeśli nie lepiej.epo-serwis.pl – serwis opon tychy

1. Ile mocy Czy wiatrak wygenerować?

Są to małe i duże plany jednostka dostępne dla innych celów. Mniejsze są zazwyczaj wykorzystywane do celów domowych, podczas gdy te większe mogą być stosowane w większych zakładów przemysłowych i sieci krajowej. Średnio wersja domowa jest w stanie wyprodukować maksymalnie 50W do 5,000W mocy, w zależności od warunków wiatrowych i serwisowania wiatraka. Dla wariantów handlowych, mogą produkować tyle, ile 5mW do 100mW energii jak farmy wiatrowe składają się z kilku połączonych ze sobą generatorów.

jak wykonac inteligentny dom

2. Ile pieniędzy trzeba zainwestować w Windmill?

Przez budowa jednego siebie, byłem w stanie wykonać w pełni funkcjonalny system turbiny wiatrowej z mniej niż 100 $. Jest w stanie wyprodukować wystarczającą ilość energii elektrycznej na pokrycie większości moich rachunki energetycznych. Jeśli zakupione oddzielnie w wersji detalicznej, to potencjalnie kosztuje aż 5000 $ i ponad 50 razy droższe niż DIY jednym! To sprawia, że ??wersja DIY lepszą inwestycją.

3. Co można Wiatrak Power Systems używać do?

jak wykonac inteligentny dom

Są one w stanie wygenerować darmową Electric Power 24 godziny na dobę z prędkością wiatru jak najniższym 6 mph. Oznacza to, że z punktu widzenia inwestycji, te systemy turbin wiatrowych są bardzo warto budowę ponad 95% wszystkich gospodarstw domowych. Może być używany do uruchamiania komputerów, światła i większość innych urządzeń domowych. Przechowuje on także energii elektrycznej w systemie baterii dostarczyć do tworzenia kopii zapasowych, gdy jest przerwa w zasilaniu lub niewystarczające prędkości wiatru.

Chcesz zbudować wiatrak na energię elektryczną? Pobierz najlepszy krok po kroku Guides Home Energy w http://www.renewableenergysystemreview.com pierwszy!

Autor udało się zmniejszyć swoje rachunki za energię o ponad 80%, budując własną odnawialną system energetyczny domu. Sprawdź swoją witrynę powyżej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić!

Artykuł napisany przez: