Pages Menu
Categories Menu

inteligentny dom projekt

inteligentny dom projekt

Sposoby recyklingu i ponownego wykorzystania stare materace

Kiedy nowy materac zakupione i dostarczone, konsument może zwykle wybrać, aby sklep materac haul away stary materac i skrzyniowe. Zwykle jest opłata za udział, choć niektóre sklepy materac Los Angeles oferują to za darmo zachętę usług wyciągnięcia w kupujących. Jeśli klient nie chce zapłacić opłatę usuwania, istnieją inne sposoby recyklingu starych materaców, głównie być ponowne wykorzystywanie ich w całości lub w części. Ponowne jest najlepszym sposobem do recyklingu materiałów, a często pochodzi z własnych korzyści kosztowych.

Oczywiście, wiele osób sprzedaje używane materace po obniżonych cenach. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają ludziom angażować się w taki handel. Jednak wiele osób obawia się kupowania używanych materace, zwłaszcza w miejscach, gdzie zarażenia bed bug rosną. Oddawanie używane materace, które są w stosunkowo dobrym stanie jest doskonałą alternatywą dla próbuje sprzedać, a wiele organizacji charytatywnych, które akceptują używane materace oferować bezpłatne haul away usług. Często jest to dobra okazja, aby zobaczyć, co jeszcze w domu może być tak, że wygrałem ktoś inny może dostać nową korzystania z niego. Wiele kościołów, które sponsorują rodzin imigrantów są często na poszukiwania delikatnie używane przedmioty gospodarstwa domowego, z dużych i małych urządzeń kuchennych, odzieży, delikatnie używane materace.

Jeśli stary łóżko nie jest wystarczająco przyzwoite kształtu oddawanego a klient chce uniknąć dodając do lokalnego wysypiska, alternatywnych zastosowań dla obfitują używane materace, zwłaszcza dla materiałów, które są wykonane z. Łączniki i przyciski mogą być usunięte ze starej pozycji i podane do kanalizacji i rzemieślników na przełożenie. Wyściółka pianki i bawełny i poli filtr węglowy-fill mrugnięcia można usunąć i wykorzystywane do ponownej-tam poduszki kanapa lub do stosowania w nowych poduszki.
Artykuł napisany przez: