Pages Menu
Categories Menu

inteligentny dom forum

inteligentny dom forum

Tak jak ja nienawidzę tego przyznać, jestem winny tego jednego i prawdopodobnie będzie go zapytać ponownie.

.04 „Kto może zachować prochy?” Jak dziwne, jak brzmi to pytanie, to pojawił się nie tak dawno temu w żałobnej uczęszczałem. Niedawno odszedł nie zostawiła instrukcji co do jego dyspozycji pozostaje po kremacji.http://dobryalkomat.pl Prawnie, oczywiście, popioły bym poszedł do żony. W tym przypadku nie chciała ich, bo jechał na Hawaje, by opłakiwać samotnie. Myśl o nim siedzi na kawałku płaszcza z powrotem do domu, gdy złapała kilka promieni, musiałby jeszcze bardziej nawilżoną procesu żałoby. Dała je do córki, która zwróciła się do starości pytanie: „Co mam z nimi zrobić?”

.05 „Czy będzie spotykać szybko?” I rzeczywiście usłyszał to jeden na żałobnej młodego mężczyzny, który zmarł nagle w wypadku samochodowym. Wdowa było zrozumiałe zrozpaczony i zemdlał jak bezmyślne grudka, który zadał pytanie, rozejrzał się, jakby chciał powiedzieć: „Czy to coś powiedziałem?”

.06 „Jak dokładnie umarł?” Soczyste szczegóły są zawsze poprosił na pogrzebach. Może to tylko ghul w nas sprawia, że ??nas tak nietaktowny w środku żałoby. Zawsze znajdą się tacy, którzy się włączone mówić o śmierci i umierania. Jest jedna na każdym pogrzebie.

Sytuacja jest podobna do toalety Looky widać zatrzymując się na poboczu drogi w pobliżu poważnego wypadku samochodowego nadzieję zobaczyć Decapitated zwłoki, dając im smakołyk wiadomość dla każdego, kto chce słuchać.

.07 „Czy miał ubezpieczenie na życie?” Ten jest zwycięzcą! Po raz kolejny chorobliwa ciekawość człowieka przychodzi świecące przez trudnej sytuacji. Zwykle jest proszony o wdowy. Chciałbym usłyszeć odpowiedź, takich jak ten: „Tak uczynił; sporo w rzeczywistości nie było wiele dobrego na nic, gdy był żywy, ale był na tyle mądry, aby mieć wystarczająco dużo, aby hurtownia bluzek damskich utrzymać ubezpieczenia płacąc swoje składki ubezpieczeniowe. .Te pieniądze będą trzymać mnie mieszka na plaży w luksusie do końca mojego życia! ” To byłby wielki odpowiedź prawda?

Jako Sally Field powiedział kiedyś: „Śmierć jest tylko częścią życia Forrest”. Tak jest ciekawość człowieka.

Artykuł napisany przez: